Atrakcje w Junoszynie

(7)

Buffalo - Bill - jazda konna Jest to idealne miejsce nie tylko dla osób, które potrafią jeździć na koniach. Jeżeli nigdy dotąd nie siedziałeś nawet na koniu, a zawsze marzyłeś o takiej przygodzie, mus... więcej »

ul. Gdańska 2, Jantar

Jantar Jantar to nadmorska miejscowość urlopowa na Mierzei Wiślanej, położona pomiędzy miejscowościami Junoszyno i Mikoszewo. Latem Jantar staje się turystycznym kurortem. Odbywa się tutaj wiele impr... więcej »

Mikoszewo Mikoszewo to popularna miejscowość wczasowa położona na Mierzei Wiślanej, na prawym brzegu Wisły, przy samym ujściu do morza. Dzisiejsze ujście to skutek przekopu zrealizowanego w 1885 roku... więcej »

Stegna Stegna to lubiana nadmorska, położona na Mierzei Wiślanej, jedynie 30 km od Gdańska, wieś wczasowa. Plusem miejscowości jest połączenie drogowe z Warszawą (DK nr 7), Łodzią i Śląskiem (A1). Co... więcej »

Kąty Rybackie Kąty Rybackie to wczasowa wieś leżąca na środku Mierzei Wiślanej. Kąty Rybackie to również miejscowość rybaków - od lat mieszkańcy Kątów Rybackich utrzymują si... więcej »

MUZEUM STUTTHOF W miejscowości Sztutowo znajduję się Niemiecki Obóz Koncentracyjny Stutthof. Jest to pierwszy i najdłużej istniejący obóz, funkcjonował on już od 2 września 1939 roku do... więcej »

ul. Muzealna 6, 82-110 Sztutowo
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00